Przedstawienie dla dzieci „Strażak Sam” na grudziądzkiej scenie dopiero 11 lutego. Aktor uległ kontuzji i nie ma zastępstwa…

„Strażak Sam” – spektakl dla dzieci, zaplanowany w grudziądzkim teatrze na 8 października został przełożony na 11 lutego 2023 roku (z powodu kontuzji aktora). Bilety zachowują ważność. Ewentualne zwroty – w miejscu zakupu.

– Informujemy, że bilety zakupione w kasach CK Teatr w Grudziądzu będzie można zwrócić m.in. 8 października w godz. 9.30 do 12.30 – wyjaśnia Beata Kastner, rzecznik CK Teatr. – Spektakl „Strażak Sam” został przełożony na 11 lutego z przyczyn niezależnych od teatru w Grudziądzu.

A jak tłumaczy przesunięcie terminu przedstawienia dla dzieci sam organizator? Pisze w komunikacie: „Drodzy Widzowie z Grudziądza! Z przykrością informujemy, że z powodu kontuzji jednego z aktorów i braku możliwości zastępstwa, nie będziemy mogli zagrać spektaklu w najbliższy weekend 8 października w Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. Zapraszamy Państwa na nowy termin 11 lutego. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność i nie trzeba ich wymieniać! Miejsca i godziny biletów pozostają bez zmian. Prosimy o rozważne decyzje dotyczące zwrotów. Wszystkie zwrócone bilety trafią do sprzedaży a ich cena może wzrosnąć.”

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Przedstawienie dla dzieci „Strażak Sam” na grudziądzkiej scenie dopiero 11 lutego. Aktor uległ kontuzji i nie ma zastępstwa…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu