Przemysław Bańkowski, konsul honorowy Litwy na województwo kujawsko-pomorskie gościł w grudziądzkim Ratuszu. Szykuje się współpraca

Spotkali się z nim Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza wraz z posłanką Iwoną Michałek.

Od lewej: Przemysław Bańkowski – konsul honorowy Litwy, Maciej Glamowski – prezydent Grudziądza i Iwona Michałek – poseł na Sejm RP.
Wzorem Torunia, gdzie kwitnie współpraca z Litwą i przynosi dobre efekty, także Grudziądz zamierza rozwijać kontakty z tym państwem. – Liczymy, że wspólne działania Grudziądza z partnerami na Litwie poskutkują doskonałymi rezultatami – powiedział po spotkaniu Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Na pewno znajdzie się pole do współpracy. Jesteśmy otwarci na podjęcie działań na różnych płaszczyznach. Mam nadzieję, że już niedługo wspólnie rozpoczniemy realizację wielu projektów.

– Z Litwą owocnie współpracuje Toruń, a mnie i konsulowi Przemysławowi Bańkowskiemu bardzo zależy na rozszerzeniu tej współpracy na Grudziądz. Na różnych płaszczyznach – komentuje spotkanie poseł Iwona Michałek.

(marz)


Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Przemysław Bańkowski, konsul honorowy Litwy na województwo kujawsko-pomorskie gościł w grudziądzkim Ratuszu. Szykuje się współpraca

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu