Przenosimy się z kawą z Góry Zamkowej na Rynek. Prezydent Maciej Glamowski zaprasza mieszkańców. Wystąpi Zuzanna Skowron z zespołem. Już 9 września!

Tym razem nie na Górze Zamkowej a na Rynku prezydent Grudziądza Maciej Glamowski będzie przy kawie rozmawiać z mieszkańcami. Z koncertem wystąpi Zuzanna Skowron z zespołem z Francji. Kiedy? 9 września o godz. 17.30.

– Serdecznie zapraszam w piątek mieszkańców na kawę, tym razem na Rynek. Będzie muzyka. Z zespołem wystąpi zdolna grudziądzanka Zuzanna Skowron, która studiuje we Francji, a jest naszą stypendystką – informuje Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Jest członkinią zespołu złożonego z czworga muzyków, których drogi skrzyżowały się na scenie muzycznej w Lille. Artyści z różnymi doświadczeniami i upodobaniami muzycznymi tworzą bogactwo utworów przez nich wykonywanych.

Zespół tworzą: Noé Duvivier (perkusja), Victor Philippe (gitara basowa), Nicolas François (gitara elektryczna) i Zuzanna Skowron (wokal i skrzypce).

Kawa z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim rozpocznie się 9 września o godz. 17.30 na Rynku.    

(marz)

Zuzanna Skowron i jej zespół z Francji.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Przenosimy się z kawą z Góry Zamkowej na Rynek. Prezydent Maciej Glamowski zaprasza mieszkańców. Wystąpi Zuzanna Skowron z zespołem. Już 9 września!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu