Przystanek kolejowy Grudziądz Rządz przy ul. Południowej jest już prawie gotowy! Wjazd na peron możliwy dla osób na wózkach (zdjęcia)

Jeszcze pozostały do wykonania niektóre prace. Powstały wcześniej: Grudziądz Tuszewo i Grudziądz Śródmieście. Wkrótce pasażerowie będą mieć do dyspozycji nowy przystanek w kierunku Chełmża, Toruń.

Jest wiata, ławki, gabloty na tablice informacyjne, kosze na śmieci. Na przystanek mogą wjechać osoby niepełnosprawne na wózkach i matki z dziećmi w wózkach. Zobaczcie zdjęcia prezentujące przystanek Grudziądz Rządz.

Tekst i fot. Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Przystanek kolejowy Grudziądz Rządz przy ul. Południowej jest już prawie gotowy! Wjazd na peron możliwy dla osób na wózkach (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu