Radio ZET jedzie do Grudziądza ze śniadaniem! Gdzie i kiedy przyjść? Już w środę rano na Rynek. Kto imprezę poprowadzi? Kamil Nosel!

Gdzie jecie śniadanie w środę, 7 września? Może wyskoczycie rano na Rynek w Grudziądzu, gdzie smakowite dania serwować będzie Radio ZET! Od godz. 6.30 do 10.00.

Ruszyła (po raz piąty) „Wielka trasa śniadaniowa” Radia ZET. Co radiowcy mają w menu? Śniadania z całego świata (także takie niecodzienne, rzadko spotykane), pyszną kawę, a także wspólne gotowanie  i wiele więcej!

Planowane są: pokazy kulinarne szefów kuchni,  warsztaty kulinarne, strefy wyciskania owoców, strefa kawy zbożowej oraz konkursy z nagrodami.  

Grudziądz jest jednym z 9 miast na tegorocznej trasie ZET-ki.

Śniadanie na Rynku poprowadzi znany prezenter radiowy Kamil Nosel. W godzinach od 6.30 do 10.00.

Jakie miasta Radio ZET odwiedzi na „Wielkiej Trasie Śniadaniowej”?

6 września – Iława

7 września – GRUDZIĄDZ

8 września – Bydgoszcz

9 września – Gniezno

10 września  – Kalisz

11 września – Konin

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Radio ZET jedzie do Grudziądza ze śniadaniem! Gdzie i kiedy przyjść? Już w środę rano na Rynek. Kto imprezę poprowadzi? Kamil Nosel!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu