Radosław Sikorski – znany polityk spotka się z mieszkańcami Grudziądza 5 maja (piątek) w Muzeum. Promuje swoją nową książkę

Był ministrem spraw zagranicznych i ministrem obrony narodowej, marszałkiem Sejmu a teraz jest europosłem. W Grudziądzu zaprezentuje swoją nową książkę ,,Polska. Stan Państwa” – zbiór felietonów napisanych w ostatnich latach.

Klarownie przedstawia w nich swój pogląd na sprawy polskie i międzynarodowe. Pisze np., że PiS kłamie na temat Unii Europejskiej i marnotrawi publiczne pieniądze m.in. Centralny Port Komunikacyjny. Sikorski pisze też o niepokojących wydarzeniach w Stanach Zjednoczonych.

Co zatem zrobić, aby odbudować pozycję Polski? Czego politycy nie powinni czynić? O tym i o wielu innych sprawach mówić będzie Radosław Sikorski 5 maja (piątek). Początek o godz. 17.00. Wstęp wolny. 

(marz)

Fot. Maryla Rzeszut

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Radosław Sikorski – znany polityk spotka się z mieszkańcami Grudziądza 5 maja (piątek) w Muzeum. Promuje swoją nową książkę

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu