Rasowe psy obejrzymy na wystawie w Grudziądzu już w sobotę, 27 kwietnia. A gdzie? Na terenie Klubu Sportowego Stal w Mniszku


Psie piękności będziemy mogli podziwiać na obiektach Stali przy ulicy Sportowców 3. Przewidziane są dwie wystawy: XLVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych i VIII Krajowa Wystawa Psów Rasowych (Południowa).

Psy – najlepsi i najwierniejsi przyjaciele człowieka pokażą się na pewno z najlepszej strony. Już o to ich właściciele się postarają! Początek w sobotę, 27 kwietnia o godz. 9.00.

Na wystawie prezentowane będą najróżniejsze rasy psów, począwszy od najpopularniejszych po rzadkie i mniej znane. Wystawa to nie tylko okazja do podziwiania pięknych psów, ale też do wymiany doświadczeń, rozmów ze specjalistami, hodowcami oraz nawiązania nowych kontaktów  w gronie miłośników czworonogów.

Organizatorem wydarzenia jest grudziądzki oddział Związku Kynologicznego w Polsce. Wystawę patronatem objął prezydent Maciej Glamowski.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Rasowe psy obejrzymy na wystawie w Grudziądzu już w sobotę, 27 kwietnia. A gdzie? Na terenie Klubu Sportowego Stal w Mniszku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu