Rock, metal, blues, hardrock – muzyczna różnorodność na festiwalu 8 i 9 września w Grudziądzu. Nasze kapele na scenie! (zdjęcia)


To będzie druga edycja festiwalu GruRock, który łączy na muzycznej scenie grudziądzkich artystów różnych pokoleń. Dziś na konferencji prasowej w marinie podano szczegóły tego wydarzenia.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza i Maciej Gburczyk – radny, ale też muzyk i kreator wydarzeń kulturalnych w mieście.

8 i 9 września na scenie w grudziądzkiej marinie wystąpią znane i legendarne grudziądzkie kapele rockowe a także zdolna młodzież. Będzie energia, moc i dobra zabawa!

Władze miejskie wspierają to muzyczne wydarzenie, bo jest to dobra, oddolna inicjatywa grudziądzkich zespołów. A muzycy i wokaliści cieszą się, że mogą w pięknym miejscu zaprezentować się na scenie swojej publiczności i wymienić doświadczenia. Kto nie był w ubiegłym roku na tym festiwalu to w tym roku przekona się, jak wiele zespołów działa w Grudziądzu! Szykuje się wielki koncert i w piątek, i w sobotę.

            Inicjator festiwalu Maciej Gburczyk zachęca: – Zespoły rockowe i okołorockowe od lat są częścią naszego miasta. Ideą festiwalu grudziądzkich zespołów GRU-ROCK jest skupienie na jednej scenie większości zespołów wykonujących muzykę rockową, metalową, bluesową i hardrockową. Dla fanów muzyki będzie to dobra okazja do poznania twórczości grudziądzkich artystów w jednym miejscu, na jednej scenie przez dwa dni. W marinie wystąpią zespoły bardzo doświadczone i te, które grają krócej a nawet najmłodsi. Dla wykonawców będzie to doskonały czas na wymianę doświadczeń oraz scalenie środowiska muzycznego. Solidna dawka rockandrollowej energii zaserwowana przez grudziądzkie zespoły będzie niezapomnianym przeżyciem. Zapraszam na drugą już edycję festiwalu GRU-ROCK!

PROGRAM FESTIWALU:

PIĄTEK (8 września) zagrają:

17.30 – The Dummies

18.15 – Missed Dreams

19.00 – Harlej

19.45 – Melisa

20.30 – Evolet

21.15 – The Broken Bridges

22.00 – Dziewica

SOBOTA (9 września) zagrają:

17.30 – Paulina Mówka & Heart Breakers

18.15 – Tenacity

19.00 – Vanitas

19.45 – Garaż 37
20.30 – Price of Life

21.15 – Let Us Love

22.00 – Face 2 Face

Początek o godz. 17.30. Wstęp wolny!

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Rock, metal, blues, hardrock – muzyczna różnorodność na festiwalu 8 i 9 września w Grudziądzu. Nasze kapele na scenie! (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu