Rolnicy zaplanowali protest na 9 lutego (piątek). Także w Grudziądzu może dojść do utrudnień w poruszaniu się ulicami miasta

W proteście ma wziąć udział około 300 osób. Rolnicy zamierzają protestować w godzinach 9.30-15.00 i przejeżdżać będą ulicami Grudziądza.

Utrudnień, które mogą dotknąć zmotoryzowanych oraz pasażerów komunikacji miejskiej, należy spodziewać się na ulicach: Chełmińskiej, Włodka, Focha, Piłsudskiego, Karabinierów i Paderewskiego w kierunku wyjazdu z miasta w stronę Łasina oraz Chełmińskiej, Bydgoskiej, Bora-Komorowskiego, Hallera, Warszawskiej w kierunku Maruszy.

Spodziewane są bezpośrednio przed rozpoczęciem wydarzenia oraz po jego zakończeniu.

Przejazd rolników ulicami Grudziądza zabezpieczą funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu.

Protest rolników ma charakter ogólnopolski.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Rolnicy zaplanowali protest na 9 lutego (piątek). Także w Grudziądzu może dojść do utrudnień w poruszaniu się ulicami miasta

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu