Rozmowy Macieja Glamowskiego, prezydenta Grudziądza z ministrem sportu i turystyki Sławomirem Nitrasem

Spotkanie odbyło się w środę, 24 stycznia w Ministerstwie Sportu i Turystyki w Warszawie.

Od prawej: Maciej Glamowski, Tomasz Szymański, Sławomir Nitras i Paweł Napolski.

W rozmowach uczestniczyli też sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Tomasz Szymański i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu Paweł Napolski.

W tym gronie dyskutowano o bardzo wyczekiwanym i pilnie potrzebnym  remoncie stadionu GKS Olimpii Grudziądz. – To nie były jedyne poruszone przez nas tematy. Omawialiśmy też kwestię innych inwestycji w miejską infrastrukturę sportową a także organizację w Grudziądzu prestiżowych zawodów sportowych – wyjaśnia Maciej Glamowski. – Była też mowa o objęciu przez ministra patronatem obchodów 100-lecia Klubu Wioślarskiego Wisła w Grudziądzu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Rozmowy Macieja Glamowskiego, prezydenta Grudziądza z ministrem sportu i turystyki Sławomirem Nitrasem

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu