Sjesta muzyczna z Zuzanną Skowron 2 września w Czerwonym Rowerze a 9 września na Rynku, na kawie z prezydentem Maciejem Glamowskim

Zuza Skowron wystąpi w Grudziądzu już w piątek z Szymonem Paczkowskim i Krzysztofem Szucą a 9 września (też piątek) na Rynku da koncert ze swoim zespołem z Lille (Francja) podczas kawy z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim.

Od lewej: Szymon Paczkowski, Zuzanna Skowron i Krzysztof Szuca.

Trio tworzy Zuzanna Skowron, skrzypaczka studiująca muzykę we Francji i wokalistka, która chce w rodzinnym mieście – Grudziądzu podzielić się swoimi muzycznymi dokonaniami. W Czerwonym Rowerze zagrają z nią dobrze znani na grudziądzkiej scenie muzycznej Szymon Paczkowski (klarnet i gitara basowa) oraz Krzysztof Szuca (doumbek i cajon). Wykonają głównie utwory arabskie pochodzące w większości z Libanu oraz żydowskie, w tym sefardyjskie. Aby wprowadzić publiczność w orientalną atmosferę restauracja Czerwony Rower przyrządzi specjalne potrawy charakterystyczne dla Bliskiego Wschodu. Początek koncertu 2 września o godz. 19.00 w ogrodzie letnim od strony ul. Spichrzowej 32. Wstęp wolny.

9 września – kawa z prezydentem Maciejem Glamowskim na Rynku. Wystąpi francuski zespół Zuzanny Skowron

– Serdecznie zapraszam mieszkańców na kawę, tym razem na Rynek. Wydarzenie połączymy z ucztą muzyczną z udziałem naszej zdolnej grudziądzanki Zuzanny Skowron, która aktualnie studiuje we Francji, a jest naszą stypendystką – rekomenduje występ Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Jest członkinią zespołu złożonego z czworga muzyków, których drogi skrzyżowały się na scenie muzycznej w Lille. Artyści z różnymi doświadczeniami i upodobaniami muzycznymi tworzą bogactwo utworów przez nich wykonywanych.

W skład zespołu wchodzą: Noé Duvivier (perkusja), Victor Philippe (gitara basowa), Nicolas François (gitara elektryczna) i Zuzanna Skowron (wokal i skrzypce).

O której godzinie przyjść na kawę z prezydentem Grudziądza? 9 września o godz. 17.30 na Rynek. Wstęp wolny.   

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Sjesta muzyczna z Zuzanną Skowron 2 września w Czerwonym Rowerze a 9 września na Rynku, na kawie z prezydentem Maciejem Glamowskim

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu