Słynne polskie przeboje na koncercie KARUZELA GNA już 26 listopada w teatrze. Na scenie kilkudziesięciu artystów

Wystąpi oryginalny chór Music Everywhere, goście specjalni Kuba Jurzyk i Natalia Piotrowska-Paciorek, band i wizualizacje dają niezły efekt! Publiczność czeka ponad półtorej godziny wrażeń.

Największe polskie przeboje w nowych aranżacjach, takie jak: „Biała Armia”„Zacznij od Bacha”„Cichosza”„Nie pytaj o Polskę” czy „Ludzkie gadanie”.

Koncert powinien zainteresować fanów różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. W nowych wersjach zabrzmią m.in. znane piosenki: „Jesteś lekiem na całe zło”„Byłaś serca biciem”„Jest taki samotny dom”, „Czas nas uczy pogody” i wiele innych. 

MUSIC EVERYWHERE to chór zapraszany do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Występowali na scenie u boku Steczkowskiej, Kayah, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Łączą klasykę z nowoczesnością.

Koncert KARUZELA GNA rozpocznie się w teatrze w Grudziądzu 26 listopada (niedziela) o godz. 16.00. Bilety w cenie 120-160 zł.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Słynne polskie przeboje na koncercie KARUZELA GNA już 26 listopada w teatrze. Na scenie kilkudziesięciu artystów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu