Spektakl komediowy „Imię” w dobrej obsadzie na scenie grudziądzkiego teatru już 30 września. Kto gra? Foremniak, Malajakt, Krempa  

„Imię” to tytuł francuskiej sztuki, której ekranizacja ściągnęła do kin rekordową liczbę widzów. Spektakl teatralny bawi równie dobrze co film. W teatrze w Grudziądzu wystąpią aktorzy znani z małego i dużego ekranu.

W sztuce komediowej „Imię” grają znani aktorzy.

Piątka przyjaciół, pyszne jedzenie. Wszyscy w szampańskich humorach. Pełna sielanka. Czy cokolwiek może zepsuć takie urocze spotkanie? Puszką Pandory w tym przypadku okazuje się IMIĘ dla jeszcze nienarodzonego dziecka.

To spektakl, który warto obejrzeć.

OBSADA: Małgorzata Foremniak, Dorota Krempa, Szymon Bobrowski, Wojciech Malajkat, Marcin Hycnar / Mateusz Banasiuk.

Spektakl „Imię” wystawiony zostanie w Grudziądzu 30 września (piątek) o godz. 18.00. Bilety w cenie 110 i 120 zł. Zamówienia grupowe pod tel.: 796 77 36 66.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Spektakl komediowy „Imię” w dobrej obsadzie na scenie grudziądzkiego teatru już 30 września. Kto gra? Foremniak, Malajakt, Krempa  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu