Świąteczno-noworoczny nastrój podtrzyma koncert chóru Echo w grudziądzkim Muzeum. Już w piątek, 12 stycznia (wideo)

Dobrze znany nie tylko w Grudziądzu męski chór Echo ma w swoim repertuarze m.in. kolędy i pastorałki, pieśni sakralne oraz piosenki bożonarodzeniowe. Dyrygować będzie Jerzy Cieślak.

Chór Echo wystąpi w salach Muzeum im. ks. W. Łęgi przy ul. Wodnej 3/5 (gmach główny). Chór istnieje od 1925 roku i obchodzi 99 – lecie.

Początek koncertu świąteczno-noworocznego 12 stycznia (piątek) o godz. 18.00. Wstęp wolny! Muzeum w Grudziądzu zaprasza!

(marz)

FOT. I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Przypomnijmy, jak pięknie śpiewał chór Echo w Bazylice Kolegiackiej pw. św. Mikołaja Biskupa w Grudziądzu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Świąteczno-noworoczny nastrój podtrzyma koncert chóru Echo w grudziądzkim Muzeum. Już w piątek, 12 stycznia (wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu