Szlagier Best Festiwal czyli śląskie przeboje na scenie teatru w Grudziądzu już 14 stycznia. Wystąpią artyści znani m.in. z TVS

Śląscy artyści zapraszają na serię koncertów z plejadą znanych wykonawców. Jest to tournee pod hasłem Szlagier Best Festiwal. 

Już 14 stycznia o godz. 17.00 taki koncert odbędzie się w teatrze w Grudziądzu.

Kto wystąpi? Artyści często goszczący w Radiu i Telewizji (między innymi w TV Silesia). Spiewać będą: Duet Karo, Golden Mix, Ryszard Sawicki oraz Dawid Janiak.

Bilety w cenie 60-70 zł. w kasie teatru lub na bilety24.pl

(marz)

 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Szlagier Best Festiwal czyli śląskie przeboje na scenie teatru w Grudziądzu już 14 stycznia. Wystąpią artyści znani m.in. z TVS

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu