Teatr KTO z Krakowa, zwycięzca plebiscytu widzów Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej wystąpi 28 października ze sztuką „Uczycie nas, jak suknie się podnosi”

Grudziądzcy widzowie bardzo dobrze wybrali najlepszy spektakl  tegorocznej edycji GWT „7 Grzechów Głównych”. Była to sztuka „Arcadia. seans lamentacyjny bez słów” w wykonaniu aktorów i aktorek z Krakowa. Już wkrótce znów będziemy oklaskiwać ten znakomity teatr.

FOT. KLAUDYNA SCHUBE

Na scenie zobaczymy pragnienia, żądzę i bunt. Wszystko to w gwiazdorskim wykonaniu genialnych aktorek i aktorów krakowskich scen i w towarzystwie muzyki na żywo.

Sztuka „Uczycie nas jak suknie się podnosi” jest niepowtarzalną interpretacją dzieł niemieckich twórców lat 20. dwudziestego wieku we współczesnym wykonaniu gwiazd krakowskich scen dramatycznych i estradowych. W zestawieniu z muzyką na żywo w towarzystwie skrzypiec, kontrabasu, pianina i akordeonu ponadczasowy duet Brecht & Weill urzeka swoją uniwersalnością w tradycyjnej formie.

Spektakl Teatru KTO z Krakowa rozpocznie się w sobotę, 28 października o godz. 19.00. Bilety w kasie teatru i klubu Akcent oraz online – w promocji od 1 października w cenie 70 (ulgowy) i 80 zł. a po 16 października 80 i 90 zł.  

(marz)

FOT. ANNA KACZMASZ

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Teatr KTO z Krakowa, zwycięzca plebiscytu widzów Grudziądzkiej Wiosny Teatralnej wystąpi 28 października ze sztuką „Uczycie nas, jak suknie się podnosi”

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu