Teatr Piasku przedstawi baśń o Królowej Śniegu – 27 listopada (niedziela) w grudziądzkim teatrze

Baśń o Królowej Śniegu znamy z dzieciństwa. Jak przedstawi ją Teatr Piasku Tetiany Galicyny, zwyciężczyni programu „Mam Talent”? Można się przekonać już w niedzielę, 27 listopada.

Niecodzienne przedstawienie zapowiada się w teatrze w Grudziądzu. Artystyczną podróż do świata lodu i czarów przygotował Teatr Piasku Tetiany Galicyny i zaprasza na rodzinną odsłonę tej ponadczasowej historii, opowiedzianej śniegiem, piaskiem i światłem.

Królowa Śniegu zabierze widzów do swojego lodowego zamku. To zachwycająca, zimowa opowieść, która dostarczy wielu wrażeń. Obejrzeć tę baśń w wykonaniu Teatru Piasku można w teatrze już 27 listopada o godz. 14.30 i 17.00. Bilety są tylko w internecie na KupBilecik.pl

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Teatr Piasku przedstawi baśń o Królowej Śniegu – 27 listopada (niedziela) w grudziądzkim teatrze

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu