Teresa Werner wystąpi 6 listopada w grudziądzkim teatrze. Będzie promować najnowszy album „Sekret miłości” (zdjęcia)

W Grudziądzu ma zawsze pełną widownię, a jak będzie w niedzielę, 6 listopada? Teresa Werner wystąpi w teatrze lansując swój najnowszy album „Sekret miłości”.  

Popularna piosenkarka liczy na swoich fanów w Grudziądzu. Koncert w CK Teatr przy ul. Teatralnej rozpocznie się 6 listopada o godz. 16.00. Wykona swoje znane przeboje i będzie promować najnowszy album „Sekret miłości”. Zapewne będzie można liczyć na autograf i wspólne zdjęcie z wokalistką.

Bilety w cenie 80 zł są do nabycia w kasie teatru.

Znów zaśpiewa z Goranem Karanem

Teresa Werner zaprasza już zawczasu na inny koncert, który zapowiada się nader obiecująco: – Na przełomie listopada i grudnia widzimy się na Polsko-Chorwackiej Gali, podczas której wystąpi ze mną Goran Karan! To wyjątkowe wydarzenie dla miłośników naszej polsko-chorwackiej przyjaźni i muzyki.

Z chorwackim piosenkarzem wystąpi we Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Gdyni, Pile.

(marz)

Piosenkarka Teresa Werner podczas pobytu w USA.
Teresa Werner podczas koncertu 2 września w Chorzowie.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Teresa Werner wystąpi 6 listopada w grudziądzkim teatrze. Będzie promować najnowszy album „Sekret miłości” (zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu