To początek współpracy Grudziądza i Tbilisi. Siatkarze Kosetu gościli w Gruzji. Spotkanie wiceprezydent Róży Lewandowskiej z ambasadorem RP (zdjęcia)

Wraz z zawodnikami do stolicy Gruzji udali się wiceprezydent Grudziądza Róża Lewandowska i dyrektor Szkoły Podstawowej nr 21 Adam Przybylak.

Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza podczas wizyty w Tbilisi, stolicy Gruzji.

Na wspólne treningi i mecz do Tbilisi zaproszeni zostali zawodnicy drużyny siatkarskiej Koset Grudziądz. Trenowali codziennie, zdobywając nowe doświadczenie i zawiązując nowe przyjaźnie.

Wiceprezydent Róża Lewandowska spotkała się w Tbilisi z ambasadorem RP w Gruzji i wiceprezydentem Tbilisi. Była to dobra okazja do rozmów o nawiązaniu współpracy pomiędzy miastami. – W spotkaniu w Urzędzie Miasta Tbilisi udział wzięły również osoby odpowiedzialne za sprawy międzynarodowe, sport, kulturę czy finanse – informuje Róża Lewandowska. – To początek współpracy pomiędzy Grudziądzem a Tbilisi. Umówiliśmy się, że w okolicach maja 2024 roku siatkarze z Gruzji podobną wizytę złożą w Grudziądzu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

To początek współpracy Grudziądza i Tbilisi. Siatkarze Kosetu gościli w Gruzji. Spotkanie wiceprezydent Róży Lewandowskiej z ambasadorem RP (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu