TOMASZ SZCZECHOWSKI z Grudziądza znów doceniony przez Dziennik Gazetę Prawną! Zdobył nagrodę za 3. miejsce w konkursie Skarbnik Samorządu 2024

Został tak wysoko oceniony w kategorii polskich miast na prawach powiatu do 120 tysięcy mieszkańców.

Skarbnik Tomasz Szczechowski (z lewej) i Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

To plebiscyt organizowany przez Dziennik Gazetę Prawną. Redakcja wspólnie ze specjalistami przyznaje nagrody wyróżniającym się w Polsce osobom z branży finansowej, pracującym na rzecz lokalnych samorządów.  

Nagroda jest dla skarbnika Tomasza Szczechowskiego, ale oznacza ona wysoką notę DGP dla całego zespołu zajmującego się finansami w grudziądzkim Ratuszu.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski z radością przyjął informację o sukcesie Tomasza Szczechowskiego. Gratulując całemu zespołowi podziękował za bardzo odpowiedzialną, profesjonalnie wykonywaną pracę na rzecz miasta i mieszkańców.

Przypominamy, że w 2022 roku Tomasz Szczechowski otrzymał w plebiscycie Dziennika GP pierwsze miejsce. Cały czas utrzymuje się na podium! Gratulacje!  

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Bez dobrego skarbnika władze Grudziądza nie mogłyby sprawnie zarządzać miastem.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

TOMASZ SZCZECHOWSKI z Grudziądza znów doceniony przez Dziennik Gazetę Prawną! Zdobył nagrodę za 3. miejsce w konkursie Skarbnik Samorządu 2024

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu