„Trenuj z wojskiem w ferie”! Żołnierze zapraszają 25 lutego do jednostki w Grupie. Nauczą strzelania, walki wręcz, rzucania granatem i innych sztuk

Jedno szkolenie było 28 stycznia, a drugie zaplanowano na 25 lutego. Ministerstwo Obrony Narodowej i Wojsko Polskie organizują bezpłatne jednodniowe szkolenia pod hasłem „Trenuj z wojskiem w ferie”. Zajęcia zaplanowano w Grupie na 25 lutego (sobota). Zgłoszenia telefonicznie lub mailowo.

Z żołnierzami w Grupie będzie można potrenować różne wojskowe umiejętności.

W 31 jednostkach wojskowych na terenie Polski, m.in. w Centrum Szkolenia Logistyki w Grupie przy ul. Dworcowej 6, będzie można potrenować żołnierskie umiejętności.

Czego można się nauczyć?

Podstaw posługiwania bronią, strzelania, rzucania granatem, walki wręcz oraz sztuki przetrwania w terenie i udzielania pierwszej pomocy.

Plan szkolenia zakłada nabycie podstawowych umiejętności związanych z bezpieczeństwem i obronnością. Żołnierze Wojska Polskiego pokażą i nauczą uczestników podstaw zachowania w sytuacji zagrożenia. Udział w warsztatach będzie także okazją do zapoznania się z wojskowym sprzętem.

To ciekawa propozycja na weekend.

Udział w szkoleniu jest możliwy po wysłaniu swojego zgłoszenie na adres:

cslog.poc@ron.mil.pl lub pod numerem telefonu 261-48-28-28.

Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko, wiek, numer telefonu  i adres poczty elektronicznej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Trenuj z wojskiem w ferie”! Żołnierze zapraszają 25 lutego do jednostki w Grupie. Nauczą strzelania, walki wręcz, rzucania granatem i innych sztuk

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu