Trwa konkurs ofert na parterową część gastronomiczno-kulturalną w Domu Towarowym Korzeniewskich w Grudziądzu. Wpłynęły trzy

Najlepsza oferta wybrana zostanie po indywidualnych rozmowach negocjacyjnych.  

Do 15 grudnia wpływały oferty od firm zainteresowanych prowadzeniem na parterze Domu Towarowego Korzeniewskich usług gastronomiczno – kulturalno – rozrywkowych. Komisja otworzyła oferty 18 grudnia i prowadzi rozmowy z trzema firmami.

Idea konkursu jest taka: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami w Grudziądzu zamierza stworzyć w gmachu przy Rynku 22-24 oryginalne, atrakcyjne centrum spotkań mieszkańców. Ma ono przyciągać grudziądzan w różnym wieku, a także turystów, którzy będą tu chętnie wracać. Punkt jest znakomity. Rynek, serce miasta, zabytkowy obiekt z ciekawą historią, do którego przeniesie się Międzypokoleniowe Centrum Wiedzy. Lokal na parterze (liczy 434,52 metry kwadratowe) ma ożywić gmach i być jego wizytówką, jako że będzie to pierwsze wnętrze, jakie zobaczy gość zaraz po wejściu.  

 Dlatego komisja konkursowa zwraca bardzo uwagę na koncepcję zagospodarowania tego miejsca oraz na dotychczasowe doświadczenie najemcy w prowadzeniu działalności gastronomicznej. W tym lokalu zapewne będą miały miejsce wydarzenia kulturalne, więc najemca powinien mieć wizję funkcjonowania takiego centrum.

W gmachu jest instalacja elektryczna, wodno – kanalizacyjna i gazowa.  Najemca będzie musiał wykonać indywidualne etażowe ogrzewanie  gazowe. Umowa najmu będzie podpisana na czas nieokreślony, uzgodniony w trakcie negocjacji. DT Korzeniewskich jest poddany gruntownemu remontowi pod nadzorem konserwatora zabytków.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Trwa konkurs ofert na parterową część gastronomiczno-kulturalną w Domu Towarowym Korzeniewskich w Grudziądzu. Wpłynęły trzy

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu