Trwa Plebiscyt Miast „Świeć się z Energą” i rywalizacja o tytuł „Świetlnej stolicy Polski”. Grudziądz też walczy. Potrzebuje głosów! (zdjęcia)

Żeby oddać głos, trzeba zarejestrować się na stronie plebiscytu i wesprzeć grudziądzkie iluminacje świetlne, które są naprawdę bardzo ładne.

Codziennie można oddać maksymalnie 10 głosów. Są dwie  kategorie plebiscytu: wojewódzka i  ogólnopolska. Jeśli Grudziądz zwycięży w etapie wojewódzkim, otrzyma bon na sprzęt AGD o wartości 10 000 złotych brutto i awansuje do finału ogólnopolskiego. Tam czeka nagroda – tytuł „Świetlnej stolicy Polski 2023” i bon na sprzęt AGD o wartości 10 000 złotych brutto oraz voucher na instalację fotowoltaiczną o wartości 30 000 złotych brutto.

Nagrody konkursowe zostaną przekazane np. lokalnym ośrodkom pomocy społecznej, domom dziecka, placówkom edukacyjnym i opiekuńczym oraz do mieszkańcom, którzy są w trudnej sytuacji życiowej.

Na etapie konkursu na świetlną stolicę województwa kujawsko-pomorskiego głosujemy do 9 stycznia 2024 roku, do godziny 12.00. Liczy się każdy głos! Grudziądzanie mogą wspólnie zawalczyć o tytuł i nagrody.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Trwa Plebiscyt Miast „Świeć się z Energą” i rywalizacja o tytuł „Świetlnej stolicy Polski”. Grudziądz też walczy. Potrzebuje głosów! (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu