Tym razem dobrą muzykę grają nasi! W sobotę koncert zespołu Evolet, który powstał w Grudziądzu. To finał festiwalu Lato na Starym Mieście

Wykorzystajmy ostatnią okazję na udział w koncercie festiwalu Lato na Starym mieście. Tym bardziej, że wystąpią muzycy rodem z Grudziądza! 27 sierpnia na Rynku zagra grupa Evolet. Początek o godz. 19.00.

Zespół Evolet wystąpi w Grudziądzu 27 sierpnia na Rynku.

Festiwal dobiega końca. Warto więc wybrać się w sobotę na koncert zespołu Evolet, który powstał ponad dekadę temu w Grudziądzu, rodzinnym mieście tworzących go muzyków.

Twórczość zespołu to mieszanka gitarowego brzmienia, ciekawych melodii oraz mocnego damskiego wokalu podlana klimatycznym sosem melancholii. Stylistycznie porusza się po wielu rejonach muzycznych: od metalu, przez orkiestrowe instrumentacje aż po utwory akustyczne. Evolet wystepował m.in. z takimi tuzami jak Closterkeller czy Artrosis.

Zespół Evolet nagrał mini-album „Ten, który był…”, zbierający dobre recenzje. Szerszej publiczności zaprezentował się grając koncert na żywo w audycji „Poeci Rocka” w Polskim Radiu Pik. Aktualnie ten muzyczny team promuje nowy singiel „Znieczulona”.    

Centrum Kultury Teatr zaprasza! Koncert rozpocznie się 27 sierpnia o godz. 19.00 na Rynku Głównym w Grudziądzu. Wstęp wolny. W razie niepogody Evolet wystąpi w Klubie Akcent.

(marz)


Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Tym razem dobrą muzykę grają nasi! W sobotę koncert zespołu Evolet, który powstał w Grudziądzu. To finał festiwalu Lato na Starym Mieście

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu