Uczcili pamięć poległych patriotów modlitwą i śpiewem. Marsz Pokoju w Grudziądzu

Coroczny Marsz Pokoju przeszedł ulicami Grudziądza 1 września po południu, szlakiem miejsc pamięci narodowej.

Uczestnicy Marszu Pokoju na grudziądzkim Rynku.

– Wziąłem udział w Marszu Pokoju. Dziękuję organizatorom za przeprowadzenie kolejnej edycji tego poruszającego przedsięwzięcia. Cieszę się, że w marszu uczestniczyło tak dużo osób – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. –  Jego trasa biegła przez miejsca pamięci narodowej. Idea tego Marszu Pokoju jest taka, by modlitwą i śpiewem móc uczcić poległych za Ojczyznę w walce o pokój.

Marsz Pokoju zorganizowała rzymsko-katolicka parafia p.w. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny, Parafia Wojskowa oraz Zarząd Rejonowy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Uczcili pamięć poległych patriotów modlitwą i śpiewem. Marsz Pokoju w Grudziądzu

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu