Udany koncert muzyki filmowej „Najpiękniejsza w kadrze” – pod znakiem kobiet! I kwiatów…

Na scenie grudziądzkiego teatru wystąpił chór The G Singers i Orkiestra Salonowa Moderato. W bardzo dobrym wydaniu powróciła muzyka ze znanych, polskich filmów.

Publiczność nie zawiodła, bezpłatne wejściówki rozeszły się szybko. Piękna impreza! Zabrzmiało echo niedawnego Dnia Kobiet. Publiczność (w dużej mierze kobieca) spodziewa się, że takich koncertów będzie więcej…

Panie w foyer teatru otrzymały po kwiatku od prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Udany koncert muzyki filmowej „Najpiękniejsza w kadrze” – pod znakiem kobiet! I kwiatów…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu