Ulica Spichrzowa w Grudziądzu odmieniona przez specjalne oświetlenie podczas widowiska 21 i 22 lipca. Pięknie było… (zdjęcia, wideo)

Spacerowaliśmy wieczorem i nocą od godz. 21.30 do godz. 1.00 (bo później iluminacje były wygaszane) ulicą Spichrzową od Góry Zamkowej do Muzeum. W trakcie świetlnego widowiska Starówka w Grudziądzu zmieniła się w całkiem inny, zaczarowany świat…

Lampiony, migoczące girlandy, lasery, oświetlone ławki i rośliny stworzyły przez dwa dni jakże inne, niezapomniane Stare Miasto. Wakacyjne…

FOT. I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Tak było na ul. Spichrzowej, na trasie do Góry Zamkowej w Grudziądzu… Lasery kreowały kolorowe obrazy:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ulica Spichrzowa w Grudziądzu odmieniona przez specjalne oświetlenie podczas widowiska 21 i 22 lipca. Pięknie było… (zdjęcia, wideo)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu