Kto pali w piecu oponami czy innymi śmieciami? Uwaga! Dron patroluje przestrzeń powietrzną i bada dym z kominów

Dron – strażnik czystego powietrza nie „widzi” co macie w piecu, ale wychwyci najbardziej szkodliwe substancje wydobywające się z komina. Kontrole palenisk prowadzi OPEC Grudziądz i Straż Miejska.

W Grudziądzu antysmogowy airdron także w tym sezonie lata nad domami i bada skład dymu z kominów…

W poprzednim sezonie grzewczym dron też pomagał grudziądzkim strażnikom i ekipie OPEC-u „namierzać” piece, które zatruwają powietrze. Sprawdził się. W tym sezonie też lata nad terenami mieszkaniowymi i „patroluje” przestrzeń powietrzną. Taki antysmogowy dron potrafi wykonać dokładną analizę składu dymu z komina i – dzięki bezprzewodowej łączności – dane przekazać do stacji naziemnej, gdzie wyniki wyświetlane są na monitorze.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Kto pali w piecu oponami czy innymi śmieciami? Uwaga! Dron patroluje przestrzeń powietrzną i bada dym z kominów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu