W bazie KWW Sojusz Obywatelski Grudziądz M. Glamowski gorąca atmosfera. Wszyscy czekają na pierwsze wyniki wyborów samorządowych (zdjęcia)

Frekwencja w wyborach samorządowych w Polsce wyniosła 51,5 procent – według sondaży IPSOS. Czekamy na pierwsze wyniki głosowania w Grudziądzu.

Np. dziś w komisji obwodowej nr 6 na Tarpnie w Grudziądzu (w siedzibie MORiW przy basenach) do godz. 12 wydano 242 karty do głosowania, na 1503 uprawnionych do udziału w wyborach. Do godz. 17.00 tych kart w obwodzie nr 6 wydano 571.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W bazie KWW Sojusz Obywatelski Grudziądz M. Glamowski gorąca atmosfera. Wszyscy czekają na pierwsze wyniki wyborów samorządowych (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu