W Grudziądzu trwa ogólnopolska, 10. konferencja na temat stref płatnego parkowania. Zakończy się 2 czerwca  

Jubileuszowe forum zajmuje się aktualnymi problemami organizacji i funkcjonowania stref płatnego parkowania. Wypracowane rozwiązania wdrażane są w życie i sprawdzają się w praktyce.  

Grudziądz gości specjalistów z całej Polski, którzy dyskutują o rozwiązaniach w obszarze organizacji i doskonalenia stref parkingowych. Głównymi tematami tegorocznej konferencji są: prawidłowe oznakowanie stref, rotacja pojazdów w ich obrębie, opłaty dodatkowe, egzekucja należności oraz nowoczesne zarządzanie i kontrola w strefie.

– Nasze miasto od lat przoduje w tej dziedzinie, a omawiane na poprzednich konferencjach tematy i rozwiązania niejednokrotnie wprowadzano w życie – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Dziękuję za organizację konferencji Zarządowi Dróg Miejskich i wszystkim uczestnikom za wiele godzin merytorycznych dyskusji.

– Zamierzamy także zaprezentować innowacyjne rozwiązania technologiczne stosowane w strefach płatnego parkowania oraz analizę szeroko rozumianych warunków finansowych i prawnych ich funkcjonowania – precyzuje Sylwia Łazarczyk, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Grudziądzu trwa ogólnopolska, 10. konferencja na temat stref płatnego parkowania. Zakończy się 2 czerwca  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu