W Klubie Podróżnika o Turcji – kraju na dwóch kontynentach. Już w piątek w grudziądzkiej marinie

Waldemar Jabłoński opowie o swojej wyprawie do Turcji. Spotkanie w Klubie Podróżnika w Grudziądzu już w piątek, 18 listopada.

 „Turcja. Kraj na dwóch kontynentach” – to temat spotkania. Znany podróżnik Waldemar Jabłoński o swojej przygodzie pisze tak: „Podróż przez Turcję od jej południowych wybrzeży nad morzem Egejskim do Stambułu to jednocześnie podróż przez historię: dobrze zachowane obiekty starożytnego Efezu, ruiny Troi, meczety i pałace Stambułu oraz niezwykłe atrakcje przyrodnicze tego kraju. Wyjątkowo ciekawe formy skalne Kapadocji, wapienne tarasy Pamukkale, cieśniny Dardanele i Bosfor…”

Na spotkaniu w Klubie Podróżnika zobaczymy m.in ekstatyczny taniec derwiszów, sceny z życia w sułtańskim pałacu, a także folklor i tańce bardziej współczesne.

Początek spotkania w Klubie Podróżników 18 listopada (piątek) o godz. 18.00 w w grudziądzkiej marinie przy ul. Portowej 8.

Oprac. (marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Klubie Podróżnika o Turcji – kraju na dwóch kontynentach. Już w piątek w grudziądzkiej marinie

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu