W pubie Czarny Krążek wystąpi zespół z Zuzą Skowron. Szykuje się jazzowy wieczór i pierwsze jam session…

Na pierwszy wieczór Jazz Session zaprasza na 29 grudnia pub Czarny Krążek w Grudziądzu. Wystąpi zespół: Zuzanna Skowron, Szymon Paczkowski, Tomasz Hupa, Tomasz Gust i Krzysztof Szuca.

Ten muzyczny wieczór rekomenduje „w ciemno” Beata Kastner z CK Teatr w Grudziądzu, więc kto lubi improwizacje jazzowe powinien rozważyć udział w tej imprezie.  Podczas koncertu gościnnie wystąpi także Agata Misiak.

Przede wszystkim jednak autorskie utwory jazzowe zaprezentuje zespół w składzie: Zuzanna Skowron, Szymon Paczkowski, Tomasz Hupa, Tomasz Gust i Krzysztof Szuca.

Po koncercie zaplanowany jest Jazzowy Jam Session.

Początek imprezy 29 grudnia o godz. 18.00.

Bilety będzie można kupić w pubie Czarny Krążek przy ul. Polskich Skrzydeł 4 w cenie 40 złotych w przedsprzedaży i 50 złotych w dniu koncertu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W pubie Czarny Krążek wystąpi zespół z Zuzą Skowron. Szykuje się jazzowy wieczór i pierwsze jam session…

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu