W Refektarzu grudziądzkiego Ratusza grupa ratowników odebrała listy gratulacyjne za pełną poświęcenia pracę

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Ratownictwa Medycznego.

Przedstawiciele tego środowiska zawodowego gościli w Ratuszu, gdzie Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza  podziękował im za profesjonalną, pełną zaangażowania służbę, podczas której ratują życie i zdrowie ludzi.

Grupa ratowników otrzymała dziś od prezydenta Grudziądza listy gratulacyjne. – To wyraz szczególnej wdzięczności i nadzwyczajnego szacunku dla nich. Ratownictwo medyczne wymaga wyjątkowych predyspozycji fizycznych i psychicznych. Ratownikami zostają ludzie niezwykli, zdolni do wielkich poświęceń i to doceniamy – mówił Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.  

Kto odebrał listy gratulacyjne? Podziękowania otrzymali: Barbara Franelak, Beata Zielecka, Krzysztof Banaś, Rafał Wójcik, Sławomir Fehlau, Bogdan Wiśniewski, Krzysztof Grabowski, Paweł Kołosowski, Wojciech Przanowski i Krzysztof Misiewicz.

Ratowniczki i ratowników poczęstowano w Ratuszu pysznym tortem, przygotowanym specjalnie dla nich.

Wśród gości była m.in. Agata Kurkowska, p.o. dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu i radny Krzysztof Misiewicz, który jest ratownikiem medycznym.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

W Refektarzu grudziądzkiego Ratusza grupa ratowników odebrała listy gratulacyjne za pełną poświęcenia pracę

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu