Wejściówki na koncert walentynkowy 17 lutego w Muzeum Handlu Wiślanego FLIS od dziś można już odbierać

Będzie to koncert z dobrymi wykonawcami i repertuarem walentynkowym. Ponieważ sala pomieści ograniczone grono widzów, warto zawczasu postarać się o wejściówkę.

Początek koncertu, w którym wystąpią Zuza Skowron i Cesar Lecocq – Bermejo o godz. 18.30.

Wejściówki można odbierać w Muzeum i w Biurze Informacji Turystycznej na Rynku. 

Wcześniej – 14 lutego (wtorek) atrakcją w Grudziądzu będzie walentynkowy tramwaj, którego pierwszy kurs rozpocznie się na pętli Tarpno o godzinie 18.01. Pojedzie w kierunku Rządza. W tym tramwaju muzykować będzie duet Zuza Skowron i César Lecocq-Bermejo. Miło będzie jechać przez miasto tramwajem i słuchać na żywo niezłej muzyki…

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wejściówki na koncert walentynkowy 17 lutego w Muzeum Handlu Wiślanego FLIS od dziś można już odbierać

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu