Widowisko Świetlne 21 i 22 lipca obejmie niemal całą Starówkę, m.in. dziedziniec Ratusza i Górę Zamkową (sprawdźcie program)

Coraz więcej wiadomo o tym, co będzie się działo w Grudziądzu 21 i 22 lipca. Mnóstwo atrakcji w różnych miejscach. Wśród gości, którzy rozbawią publiczność, są Mateusz Szymkowiak i Julian Kawalec.

Przewidziane są m.in. żywe rzeźby UV, pokaz ogniowo-pirotechniczny, granie z gitarą LED, tańce na szarfach i na trapezie, błyszczące przystanki, połykacze ognia, Dom Strachu, Silent Disco na dziedzińcu Ratusza, Miłosny Zakątek, Dom Strachu, Uliczka Perfum.

Patronat honorowy nad Widowiskiem Świetlnym w Grudziądzu objął marszałek województwa kujawsko-pomorskiego Piotr Całbecki.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Widowisko Świetlne 21 i 22 lipca obejmie niemal całą Starówkę, m.in. dziedziniec Ratusza i Górę Zamkową (sprawdźcie program)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu