Wieczorne i nocne remonty dróg! Inaczej jeździmy w rejonie ul. Włodka, Hallera i Focha. Sprawdźcie, kiedy zamkną zjazd z wiaduktu

Trwają remonty dróg zaplanowane przez Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu. W tym tygodniu, w obrębie 𝘂𝗹. 𝗙𝗼𝗰𝗵𝗮 i 𝘂𝗹. 𝗛𝗮𝗹𝗹𝗲𝗿𝗮, 𝘄 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗮𝗰𝗵 𝗪𝗜𝗘𝗖𝗭𝗢𝗥𝗡𝗬𝗖𝗛 zmianie ulegnie trasa przejazdu linii autobusowych 18, AT i nocnej N. Autobusy te od godziny około 20.40 kursować będą ulicami: 𝗥𝗮𝗽𝗮𝗰𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼, 𝗞𝗿𝗼́𝗹𝗲𝘄𝘀𝗸𝗮̨ 𝗶 𝗗𝘄𝗼𝗿𝗰𝗼𝘄𝗮̨.

Ulica Włodka u zbiegu z Focha. Roboty prowadzone są wieczorem i nocą.

Roboty drogowe w obrębie 𝘂𝗹. 𝗙𝗼𝗰𝗵𝗮 i 𝘂𝗹. 𝗛𝗮𝗹𝗹𝗲𝗿𝗮 prowadzone będą w godzinach 𝗪𝗜𝗘𝗖𝗭𝗢𝗥𝗡𝗬𝗖𝗛 𝗜 𝗡𝗢𝗖𝗡𝗬𝗖𝗛.

W dzień autobusy będą jeździły na swoich zwykłych trasach.  

Kiedy będą zamknięte ulice z powodu robót drogowych?

W dniach 19-20 października od godz. 21.00 – układanie AC16W + siatka ul. Focha i Hallera. Zamknięcie zjazdu z wiaduktu od strony ul. Narutowicza w kierunku centrum, przekierowanie ruchu na ul. Dworcową, Królewską, Rapackiego. W obrębie skrzyżowania Włodka- Hallera- Dworcowa przewidziane jest ręczne kierowanie ruchem.

W dniach 20-21 października od godz. 21.00  – układanie SMA8 ul. Focha i Hallerazamknięcie wjazdu w ul. Focha od strony alei 23 Stycznia– ruch przekierowany na ul. Rapackiego, Królewską, Dworcową. W obrębie skrzyżowania Włodka- Hallera- Dworcowa – ręczne kierowanie ruchem.

W dniach 21-22 października od godz.21.00 – układanie SMA8 ul. Focha i Hallerazamknięcie zjazdu z wiaduktu od strony ul. Narutowicza w kierunku centrum, przekierowanie ruchu na ul. Dworcową, Królewską, Rapackiego. W obrębie skrzyżowania Włodka- Hallera- Dworcowa ręczne kierowanie ruchem.

W poniedziałek, 24 października – układanie SMA8 na ul. Włodka. Możliwe kierowanie ruchem w trakcie realizacji prac.

We wtorek, 25 października – układanie SMA8 na ul. Włodka – możliwe kierowanie ruchem w trakcie realizacji prac.

W dniach 26-27 października od godz. 21.00 – układanie SMA8 na al.  23 Stycznia– możliwe kierowanie ruchem w trakcie realizacji prac.

PONADTO Zarząd Dróg Miejskich informuje, że będą kolejne utrudnienia na ul. Włodka, w związku z prowadzoną tam modernizacją nawierzchni.

W dniach 20-21 października w godzinach późnowieczornych nastąpi zamknięcie dla ruchu ul. Włodka. Oznacza to, że trasy autobusów linii 8, 10, 12, 18, 22 i AT zostaną w tym czasie zmienione. Począwszy od godz. około 20.40 kursować będą ulicami: Chełmińską, Bora-Komorowskiego, Hallera, Dworcowa, Królewska, Rapackiego, al. 23 Stycznia.

Roboty drogowe prowadzone będą w godzinach nocnych!  

W dniach 20-21 października od godz. 21.00 nastąpi zamknięcie ruchu od strony ul. Włodka. Ruch autobusowy z ul. Chełmińskiej przekierowany będzie na ul. Hallera.  

Warto śledzić aktualne komunikaty, czy coś w zaplanowanych pracach na drogach nie zmieni się.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wieczorne i nocne remonty dróg! Inaczej jeździmy w rejonie ul. Włodka, Hallera i Focha. Sprawdźcie, kiedy zamkną zjazd z wiaduktu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu