Wśród kandydatów PO do Rady Miejskiej jest 19-letni Wiktor Bergmański i Robert Kempiński, były żużlowiec, dziś szkoleniowiec GKM-u Grudziądz (zdjęcia)

Zanim Paweł Napolski przedstawił kandydatów PO z Okręgu 3., wyjaśnił na briefingu dziennikarzom, że wiceminister i poseł Tomasz Szymański nie kandyduje do Rady Miejskiej w Grudziądzu. A dlaczego trzeba to wyjaśniać?

Kandydaci PO z Okręgu 3. czyli Lotniska i osiedla Kawalerii Polskiej.

Ponieważ pojawiły się banery wyborcze z takim samym imieniem i nazwiskiem, ale bez wizerunku. Czyżby konkurencyjne ugrupowanie chciało „przemycić” do Rady Miejskiej swojego Tomasza Szymańskiego, licząc na popularność posła i wiceministra?  – Pojawiły się banery, bilboardy – ale bez zdjęcia – z takim samym imieniem i nazwiskiem jakie nosi Tomasz Szymański, poseł i wiceminister. Do biura posła i wiceministra przychodzą mieszkańcy z pytaniami czy kandyduje do Rady Miejskiej w Grudziądzu właśnie z Okręgu 3. – wyjaśniał Paweł Napolski. – Podkreślamy więc, że nie kandyduje, a ten drugi Tomasz Szymański to osoba z konkurencyjnej listy wyborczej.     

Kandydaci PO z Okręgu 3 (Lotnisko i osiedle Kawalerii Polskiej) to: 1. Edyta Ogonowska, 2. Robert Kempiński, 3. Krzysztof Kocik, 4. Krystyna Porazik, 5. Hanna Kowalska, 6. Wiktor Bergmański, 7. Mateusz Cieślakiewicz.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Paweł Napolski, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu przedstawia kandydatów z Okręgu 3. Wyjaśnia też, że poseł Tomasz Szymański nie startuje do Rady Miejskiej.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wśród kandydatów PO do Rady Miejskiej jest 19-letni Wiktor Bergmański i Robert Kempiński, były żużlowiec, dziś szkoleniowiec GKM-u Grudziądz (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu