Wypożyczalnie sprzętu wodnego na plaży w Rudniku i w Tarpnie już działają! Jeżdżą sezonowe autobusy R i 11 do Rudnika. Linia T ruszy 1 czerwca (zdjęcia)

Plaża miejska nad jeziorem Rudnickim w Grudziądzu i wypożyczalnia sprzętu czynna jest w godz. 10.00 -18.00 (ostatnie wypożyczenie o godz. 17.00). Od 1 maja kursują autobusy na liniach sezonowych R i 11 do Rudnika.

Plaża miejska nad jeziorem Tarpieńskim w Grudziądzu oferuje nowy sprzęt: rowery wodne, kajaki i rowery turystyczne. Wypożyczalnia czynna jest w godz. 10.00-18.00. Ostatnie wypożyczenie o godz. 17.00. Linia autobusowa T na plażę Tarpno ruszy 1 czerwca.

Wstęp na plaże miejskie jest w tym sezonie bezpłatny!

Rowery turystyczne można wypożyczyć też w marinie przy ul. Portowej.

Tekst i fot. Maryla Rzeszut

Zdjęcia z plaży miejskiej w Tarpnie w Grudziądzu:

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wypożyczalnie sprzętu wodnego na plaży w Rudniku i w Tarpnie już działają! Jeżdżą sezonowe autobusy R i 11 do Rudnika. Linia T ruszy 1 czerwca (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu