Wystrzałowa impreza militarna w Forcie Wielka Księża Góra w sobotę od godz. 11.00

VIII Zlot Pojazdów Militarnych i Grup Rekonstrukcyjnych w Grudziądzu. Fort  Wielka Księża Góra zaprasza 1 października od godz. 11.00 do 17.00. Będą stoiska, wystawy kolekcjonerskie, przejażdżki, zwiedzanie z przewodnikiem.

 Jest okazja żeby zwiedzić Fort Wielka Księża Góra i obejrzeć pojazdy wojskowe oraz różnego rodzaju sprzęt militarny. Bilety będzie można kupić na miejscu. Zwiedzanie z przewodnikiem zaplanowane jest na godz. 11, 13 i 15.

Przygotowano wystawy kolekcjonerskie, stoiska z militariami i sklepik z pamiątkami. Będą grupy rekonstrukcyjne z różnych epok, strzelnica i pojazdy wojskowe. Przewidziane są przejażdżki i pokazy, m.in. pole minowe, pierwsza pomoc i łączność. Otwarty zostanie punkt rekrutacji do „Strzelca”.

Przewidziany jest też katering i ognisko.  Gdyby pogoda zawiodła (np. silny deszcz), zlot może być odwołany. 

(marz)  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Wystrzałowa impreza militarna w Forcie Wielka Księża Góra w sobotę od godz. 11.00

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu