Zamówiony wcześniej węgiel (i opłacony) można odbierać w spółce OPEC-BIO w Grudziądzu przy ul. Budowlanych 7

Spółka OPEC-BIO prowadzi w Grudziądzu dystrybucję węgla gwarantowanego przez polski rząd. Od 29 listopada można węgiel odbierać z placu przy ul. Budowlanych 7. Wcześniej trzeba uiścić opłatę.  

FOT. MARYLA RZESZUT

Cena węgla to 2 tysiące zł za tonę.

Umowa na dystrybucję węgla została podpisana ze spółką PGE Paliwa. Na tej podstawie OPEC-BIO będzie zapraszać mieszkańców indywidualnie do odbioru zamówionego węgla. Wysyłać będzie SMS lub e-mail. Węgiel będzie można odbierać z placu przy ulicy Budowlanych 7.

Przed odbiorem trzeba uiścić opłatę za zamówioną ilość węgla. W jaki sposób można zapłacić?

Przelewem na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego nr 80 1020 5040 0000 6502 0085 9645 z dopiskiem „opłata za węgiel”

lub w kasie Urzędu Miejskiego w Grudziądzu przy ul. Ratuszowej 1 – gotówką lub kartą.

W Grudziądzu złożono około pół tysiąca wniosków o wykup węgla. OPEC-BIO ma zamówione 800 ton opału z możliwością zwiększenia tej ilości. Pracownicy spółki rozpoczęli informowanie mieszkańców o możliwości odbioru węgla.

Szczegółowych informacji o dostępności i odbiorze węgla udzielają pracownicy spółki OPEC-BIO pod: numerami telefonu: 56-4506282 i 56-4506284 lub adresem e-mail: opal@opec.pl

Oprac. (marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zamówiony wcześniej węgiel (i opłacony) można odbierać w spółce OPEC-BIO w Grudziądzu przy ul. Budowlanych 7

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu