Żegnamy 2022. Witamy Nowy Rok 2023! Wszystkim – samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym roku, mnóstwo zdrowia, powodzenia, realizacji planów! I optymizmu!

Niech ten Nowy Rok 2023 przyniesie wszystkim mieszkańcom radość, spokój, szczęście i bezpieczeństwo a miastu – dalszy rozwój!

Świąteczno-noworoczne iluminacje na grudziądzkim Rynku. FOT. MARYLA RZESZUT

Kończy się 2022 rok, w trakcie którego Grudziądz zmienił się na korzyść: rozpoczęła się budowa elektrowni gazowo-parowej i nowej siedziby straży pożarnej, otwarte zostało Muzeum Handlu Wiślanego FLIS, już korzystamy z gruntownie przebudowanego torowiska tramwajowego z centrum na Rządz, są 4 nowe tramwaje Moderus Beta, na nabrzeżu Wisły powstaje slip do wodowania łodzi, przybyło wyremontowanych dróg, posadzono mnóstwo nowych drzew, krzewów i zieleni. Latem korzystaliśmy z nowej, urokliwej plaży nad jeziorem Tarpieńskim. Nastąpiło dużo pozytywnych zmian. Wydarzyło się wiele dobrego, co warto zauważyć…

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Żegnamy 2022. Witamy Nowy Rok 2023! Wszystkim – samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym roku, mnóstwo zdrowia, powodzenia, realizacji planów! I optymizmu!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu