Zespół De Mono jest w superformie! Udany koncert w Grudziądzu. Andrzej Krzywy: – Fajnie tu macie, zespoły za frico… (zdjęcia)

W sobotę wieczorem na Rynku Andrzej Krzywy i jego supergrupa pokazali profesjonalizm! Byli atrakcją Jarmarku św. Mikołaja.

Andrzej Krzywy i zespół De Mono na scenie w Grudziądzu.

Koncert zapowiedział i życzył publiczności dobrej zabawy prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Przybył też poseł KO Tomasz Szymański, przewodniczący sejmowej komisji spraw wewnętrznych i administracji.

Formacja De Mono jest profesjonalna – bez żadnych playbacków. Gra i wokal na żywo, a lider, Andrzej Krzywy śpiewa znakomicie i do tego potrafi rozbawić publikę. Wskakiwał na głośniki, odstawił balet na scenie, zrzucił kurtkę, kontakt z grudziądzanami złapał od razu.

Nie usłyszeliśmy megahitu De Mono „Statki na niebie” (choć publiczność się domagała) ale były inne znakomite utwory. Brzmienie zespołu jest niepowtarzalne, grudziądzanie bawili się świetnie. Śpiewali razem z De Mono, wtórowali liderowi, nie chcieli iść do domu…

Andrzej Krzywy mówił do publiki: – Macie tu na Rynku fajny jarmark, koncerty zespołów za frico, nie wszystkie miasta organizują takie wydarzenia. Widzę, że prezydent Grudziądza się stara.

Lider De Mono życzył grudziądzanom wesołych świąt Bożego Narodzenia i prosił: – Pomagajcie zwierzętom. Ja już siódmego, bezdomnego kota wziąłem do domu. Dwa tygodnie miauczał wreszcie z żoną zlitowaliśmy się i uznaliśmy, że będziemy mieć jeszcze jednego. I żeby było jasne: to ja po nich sprzątam… Jeśli zobaczycie bezdomnego psa czy kota, a jest zima, pomóżcie zwierzakowi. Przynajmniej sklećcie jakąś budkę ze styropianu, dajcie im jeść…

Z Grudziądza zespół De Mono pojechał na występ do Olsztyna.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Zespół De Mono i Andrzej Krzywy na scenie w Grudziądzu. FOTO: SERWIS DE MONO

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Zespół De Mono jest w superformie! Udany koncert w Grudziądzu. Andrzej Krzywy: – Fajnie tu macie, zespoły za frico… (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu