Znany polityk Janusz Zemke spotka się z mieszkańcami Grudziądza 8 grudnia w Muzeum. Będzie mówić o bezpieczeństwie Polski

Do Grudziądza zawita 8 grudnia (czwartek) Janusz Zemke, jeden z najbardziej znanych bydgoskich polityków. Jego podpis jest w słynnej bydgoskiej Alei Autografów. Zapraszany jest do komentowania wydarzeń w ogólnopolskich programach telewizyjnych i radiowych.

Janusz Zemke zapraszany jest do programów telewizyjnych i radiowych, w których komentuje ważne wydarzenia.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji na UMK w Toruniu. Jest doktorem nauk politycznych. Przez wiele lat był posłem na Sejm RP (w latach 1989-2009).

W latach 2009-2019 był eurodeputowanym do Parlamentu Europejskiego, gdzie działał w Postępowym Sojuszu Socjalistów i Demokratów.

Janusz Zemke ma wojskowy stopień porucznika. Służył m.in. w 12 Dywizji Zmechanizowanej w Szczecinie.

Janusz Władysław Zemke był sekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej w latach 2002-2005. W okresie sprawowania przez niego funkcji wiceministra obrony narodowej w Bydgoszczy powstało Centrum Szkolenia NATO i I Brygada Logistyczna.

W Grudziądzu będzie mówić m.in. o tym czy Polsce grozi wojna.  
Spotkanie rozpocznie się 8 grudnia o godz. 17.00 w Muzeum im. ks. dra Władysława Łęgi w Grudziądzu przy ul. Wodnej.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Znany polityk Janusz Zemke spotka się z mieszkańcami Grudziądza 8 grudnia w Muzeum. Będzie mówić o bezpieczeństwie Polski

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu