10 października na drzwi otwarte zaprasza kuźnia medalistów mistrzostw Europy i świata oraz olimpijczyków – ALKS STAL w Grudziądzu!

Będzie można spróbować swoich sił na treningu i porozmawiać z olimpijczykami. Kogo interesuje kolarstwo i chciałby uprawiać ten sport powinien wybrać się do siedziby Stali w Mniszku przy al. Sportowców 1-3.  

Autonomiczna Ludowa  Kolarska Sekcja Stal w Grudziądzu prowadzi wspólny projekt z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego Kujawy Pomorze Team.

Sztab szkoleniowy zachęca: – Jeśli interesuje cię grudziądzkie kolarstwo to jest właśnie idealna okazja aby zobaczyć funkcjonowanie klubu od środka i poznać specyfikę tej dyscypliny sportu. Chcesz rozwijać swoją pasję sportową? My to zapewnimy! U nas spotkasz się z indywidualnym podejściem do twojej pasji, miłą atmosferą i wykwalifikowaną kadrą trenerską.

Stal zaprasza wszystkich zainteresowanych kolarstwem 10 października do siedziby klubu przy al. Sportowców 1-3 w Grudziądzu. W godzinach od 9.00 do 18.00 będzie można wziąć udział w treningach, spotkać się i porozmawiać z olimpijczykami: Urszulą Łoś, Mateuszem Rudykiem i Rafałem Sarneckim.

(marz)

Mateusz Rudyk z ALKS Stal Grudziądz jest w reprezentacji Polski. Należy do czołowych kolarzy torowych świata w sprincie. W mistrzostwach świata 2023 w Glasgow był czwarty.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

10 października na drzwi otwarte zaprasza kuźnia medalistów mistrzostw Europy i świata oraz olimpijczyków – ALKS STAL w Grudziądzu!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu