100-lecie Olimpii uświetniły w sobotę Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w Judo o Puchar Prezydenta Miasta (zdjęcia)  

Na matach w hali grudziądzkiej Olimpii rywalizowali młodzi judocy w systemie walk grupowych i francuskich. Wystartowało prawie 300 zawodników z 33 klubów regionu północnego.

Wyszkoleni w judo chłopcy roczników od 2009/2010 do 2013/2014 walczyli dopingowani przez przyjaciół, trenerów, rodziców. W każdej kategorii wręczane były medale i dyplomy dla najlepszej pierwszej trójki indywidualnie.  Grudziądzcy zawodnicy wywalczyli 21 medali.

Zawodom patronował Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Turniej zorganizowany był w ramach obchodów 100-lecia GKS Olimpia Grudziądz.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

100-lecie Olimpii uświetniły w sobotę Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w Judo o Puchar Prezydenta Miasta (zdjęcia)  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu