5 medali zdobyli karatecy z Grudziądza w największym turnieju karate w Polsce! Szkoli ich Janusz Kalamarski. Startowało 650 zawodników z 47 klubów!

Grudziądzcy karatecy szkoły kyokushin z powodzeniem startowali w największym turnieju karate w Polsce IKO POLISH OSTRÓDA CUP.

Sensei Janusz Kalamarski ze swoimi podopiecznymi – medalistami turnieju w Ostródzie.

W zawodach rywalizowało 650 zawodników z 47 klubów. Nasi karatecy wywalczyli 5 medali! Oto wspaniali, waleczni „wojownicy”:

DWA ZŁOTE za 1. miejsce zdobyły zawodniczki: Laura Rekowska (kategoria wiekowa 9 lat, waga 30 kg) i Iga Grabowska (kategoria wiekowa 10 lat, waga 35 kg).

DWA SREBRNE za 2. miejsce: Igor Kamiński (kategoria 12 lat, waga 40 kg) i Agata Samsel (kategoria 13 lat, waga 50 kg).

BRĄZOWY MEDAL za 3. miejsce: Marika Ciżnicka (kategoria 12 lat, waga 35 kg).

Ponadto, oprócz medali w kumite, grudziądzka ekipa zanotowała bardzo dobry wynik w kata. Artur Jankowski wywalczył awans do finału kata, w którym zajął 4. miejsce.

Trenerem grudziądzkiej drużyny jest sensei Janusz Kalamarski (posiada stopień mistrzowski Yodan – 4 dan). Gratulacje za medale i finał w silnie obsadzonym turnieju, w kyokushin – bardzo trudnej odmianie sztuki karate!

(marz)Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

5 medali zdobyli karatecy z Grudziądza w największym turnieju karate w Polsce! Szkoli ich Janusz Kalamarski. Startowało 650 zawodników z 47 klubów!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu