ALKS Stal Grudziądz z 13 medalami mistrzostw Polski w kolarstwie torowym elity. Mateusz Rudyk i Urszula Łoś bronią złota w sprincie

Już po raz szósty pod rząd Mateusz Rudyk (ALKS Stal Grudziądz) zdobył tytuł mistrza Polski w sprincie! Cała reprezentacja Stali wywalczyła drużynowe mistrzostwo Polski w kolarstwie torowym zarówno w elicie kobiet jak mężczyzn, zdobywając worek medali. 

Mateusz Rudyk (Stal Grudziądz) jest najlepszym w Polsce sprinterem torowym.

Mistrzostwa Polski odbyły się na torze w Pruszkowie. Mateusz Rudyk króluje niepodzielnie w sprincie indywidualnym, broniąc po raz 6. tytułu mistrza Polski. 

Urszula Łoś ma też powody do wielkiej radości. – Cztery konkurencje mistrzostw Polski i cztery medale! Tytuł mistrzyni Polski w sprincie indywidualnym obroniony. Piąty rok z rzędu koszulka najlepszej zawodniczki w moich rękach.

Urszula Łoś obroniła tytuł mistrzyni Polski w sprincie indywidualnym. W sumie wywalczyła 4 medale!

Stal Grudziądz zgarnęła 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe medale mistrzostw Polski na torze.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

ALKS Stal Grudziądz z 13 medalami mistrzostw Polski w kolarstwie torowym elity. Mateusz Rudyk i Urszula Łoś bronią złota w sprincie

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu