Arm-100 Champion Show na Górze Zamkowej był niepowtarzalną atrakcją propagującą armwrestling i Grudziądz  (zdjęcia)

Marlena Wawrzyniak zapowiedziała, że zmierzy się ze 100 rywalami a zgłosiło się o kilkadziesiąt osób więcej! Siłowała się z wszystkimi chętnymi. – Pod koniec już czułam zmęczenie… – przyznała Marlena.

– Nie mogłam ich odesłać z kwitkiem, niektórzy przyjechali z odległych miast – wyjaśnia Marlena Wawrzyniak, mistrzyni świata w armwrestlingu.  – Stoczyłam pojedynki po kolei z wszystkimi chętnymi. Wszystkie wygrałam.

Jednym z rywali był prezydent Grudziądza Maciej Glamowski. Zdjął marynarkę, żeby było wygodniej walczyć. Siłowali się na lewe ręce.

Marlena Wawrzyniak objaśniła mu technikę siłowania na rękę i zasady walki. Prezydent bez kompleksów przystąpił do pojedynku, ale nie tylko on, bo już cała armia innych mężczyzn poległa w walce z Marleną.   

Arm-100 Champion Show – sportowa atrakcja przygotowana przez Marlenę Wawrzyniak specjalnie na 732. urodziny Grudziądza na pewno nie była ostatnią w wydaniu naszej mistrzyni.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Arm-100 Champion Show na Górze Zamkowej był niepowtarzalną atrakcją propagującą armwrestling i Grudziądz  (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu