Biało-czerwony Bieg Niepodległości z flagami już 11 listopada. Z Cytadeli na Rynek i z powrotem. Zapisy trwają!

Grudziądzanie co roku chętnie biorą udział w biegu z flagami przez miasto. To już stała, widowiskowa impreza w kalendarzu wydarzeń.

Biało-czerwony Bieg Niepodległości w Grudziądzu ma wielu zwolenników. FOT. MORiW

Nikt nie mierzy czasu pokonania trasy, nie chodzi o zwycięstwo, ale wspólny bieg i uczczenie Święta Niepodległości. Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku zachęca do udziału! Nie tylko biegaczy, ale osoby uprawiające nordic walking czy spacery. Mogą biec całe rodziny i grupy przyjaciół. Obojętnie, na którym miejscu będą na mecie, ważne jest zamanifestowanie swojego patriotyzmu udziałem w biegu w biało-czerwonych barwach i z biało-czerwonymi flagami.  
Start 11 listopada o godz. 13.00 z Cytadeli do Rynku Głównego w Grudziądzu i powrót na Cytadelę. Cała trasa liczy 5 km.  
Każdy uczestnik Biegu Niepodległości otrzyma medal, upominek i posiłek po biegu.
Wpisowe wynosi 20 zł.
Zapisy: https://wbtiming.pl/BiegNiepodleglosci2022
(marz) 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Biało-czerwony Bieg Niepodległości z flagami już 11 listopada. Z Cytadeli na Rynek i z powrotem. Zapisy trwają!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu