Bieg Kobiet już w niedzielę! Pakiety startowe uczestnicy mogą odbierać dziś (sobota) w marinie do godz. 20.00

Jubileuszowy 10. Bieg Kobiet w Grudziądzu rozpocznie się 12 marca o godz. 11.00. Jeszcze w sobotę w marinie zapisane wcześniej osoby, które opłaciły udział, mogą odbierać pakiety startowe.

Pakiety startowe czekają na uczestników w marinie w sobotę do godz. 20.00. Będzie też można odbierać je przed samym biegiem – w niedzielę 12 marca, ale już tylko w budynku w Parku Miejskim u zbiegu ulic Cegielnianej, Parkowej i Wigury od godz. 9.30 do 10.30.

Zainteresowanie Biegiem Kobiet w Grudziądzu było ogromne, zapowiada się świetna, kolorowa rywalizacja na trasie. Bieg rozpocznie się o godzinie 11.00. Organizuje go Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku.

Solidną rozgrzewkę przed biegiem tradycyjnie poprowadzą panie z Fit House: Danuta Herczyńska, Karolina Witczak, Agnieszka Magdowska.

O oprawę muzyczną podczas rozgrzewki  i w trakcie biegu, tradycyjnie już zadba DJ 100bbe czyli Artur Stobbe. Muzyka „nakręci” energetycznie biegaczy do startu i pomoże znieść trudy wysiłku.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Bieg Kobiet już w niedzielę! Pakiety startowe uczestnicy mogą odbierać dziś (sobota) w marinie do godz. 20.00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu